REKUPERACE A VENTILACE

Dodáváme a montujeme lokální i centrální rekuperace od výrobce PRANA.

Hravě si poradíme s odsáváním a ventilací koupelen, WC, digestoří a WC.

MONTÁŽ LOKÁLNÍCH REKUPERÁTORŮ

Tato montáž je velmi snadná a není zapotřebí velkých úprav v domácnosti či firmě. Pomocí jádrového vrtání zhotovíme otvor, usadíme rekuperátor a připojíme k napájení 230V. V případě že není v místě montáže přívod 230V, rádi Vám jej zhotovíme za příplatek.

MONTÁŽ CENTRÁLNÍCH REKUPERÁTORŮ

Tento systém využíváme převážně v průmyslu, ale také ve větších rodinných a bytových domech.

Disponuje vysokým výkonem a příznivou pořizovací cenou.

Rekuperátor je decentralizovaný mechanický ventilační systém s napájením. Uvnitř pracovního modulu protiproudého rekuperátoru je oboustranný pohyb vzduchu: odsávaný teplý vzduch prochází měděným tepelným výměníkem a přenáší teplo na čerstvý vzduch proudící z venku.

Větrací systém měděného tepelného výměníku zajišťuje trvale vysokou účinnost až 96% ( třída úspory energie A+), což zaručuje vysokou úroveň úspory energie. Činností rekuperátoru je regulovat úroveň vlhkosti a zajistit zdravé mikroklima v místnosti, které zabraňuje vývoji plísní a zamlžení oken.

Rekuperátor se doporučuje pro použití v obytných a administrativních budovách: byty, soukromé domy, chaty, kanceláře, školící místnosti, školy, nemocnice, starší domy po rekonstrukci, atd. - všude, kde je zapotřebí zajistit kvalitní a úsporné větrání.

Podle řady jsou naše rekuperátory vybaveny různým stupněm automatizace. Všechny lze ale ovládat pomocí přiloženého ovladače, a také v Android nebo iOs aplikaci přes Bluetooth.

Chod jednotky je možné nastavit časovým programátorem v aplikaci PRANA Online, kde můžete nastavit chování/výkon jednotky na 24 hodin po dobu 7 dní s opakováním. V tomto nástroji je možné nastavit automatický chod jednotky v kombinaci s manuálním nastavením v intervalu 5 min. Doporučujeme začínat programování jednotky při zapnuté jednotce na nejnižší rychlost 1-1. Kombinovat nastavení manuálního režimu s automatickým je možno pouze u jednotek řady PREMIUM a PREMIUM Plus. U jednotek řady BASIC možno nastavovat jen rychlosti odvětrání spolu s dalšími dostupnými funkcemi daných modelů. Jednotky tak můžete nastavit dle potřeb vaší domácnosti po dobu 24 hodin a 7 dní v týdnu.

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Přetáhněte soubory sem nebo Vyberte v počítači

    

Ozvěte se nám

pomlcka1

+420 773 714 852

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Navštivte nás

pomlcka2

Gen. Svobody 48/22,

787 01, Šumperk (2.NP)